Öökool

26/03/2015 09:13

Reedel,  6. märtsil toimus koolis Öökool 6. – 9. klassi õpilastele. Igal klassil oli oma tunniplaan, millesse kuulusid arutelu, aeroobika, meisterdamine ja energia. Üks tund kestis 45 minutit.

Aeroobikas tehti Virge Varilepa juhendamisel muusika rütmis erinevaid harjutusi, mis võttis lõpuks päris võhmale. Arutelutunnis räägiti koos Paul-Margiga läbi olulised teemad, mis käsitlesid tänapäeva elu. Puutöös meisterdasid kõik endale Paul Tohvi käe all käevõru, mida oli kõigil lihtne valmistada ja mis nägi kena välja. Energiatunnis rääkis huvijuht Külli tšakratest ehk inimese sees olevatest energiakeskustest ja tehti tšakrameditatsiooni Kõik said veidi puhata, kui Külli rahustava muusika saatel rääkis.

Kui tunnid olid läbi, tuli öölõuna, mis toimus „Ööklas“. Seal pakuti kartuliputru, viinereid, salatit, kohukest, piima ja astelpajumahla. Peale sööki oli vaba tegevus.

Öösel toimus lennutamisvõistlus, kus igaüks lennutas oma tehtud paberist lennukit. Kõik said teha kaks katset ja võitjadki selgitati välja – neid oli üksteist. Kes tahtsid, said vaadata saalis filmi või teha ise midagi põnevat. Kes tahtis magada,  see võis ka magada.

Hommikul oli pool kaheksa äratus ja kõik korrastasid oma ruumid. Sellega saadi hakkama oodatust varem. Lõpus kogunesid kõik saali, kus autasustati 11 parimat lennutajat väikese šokolaadiga ja pärast seda läksid kõik koju.  

Kõik jäid rahule ja olid kindlad, et öökool tuli suurepäraselt välja.

 

Kaisa ja Triinu            6.klass