Nutiorienteerumine Kudjapel

04/10/2015 12:11

Pühapäeval, 27.septembril  toimus Kudjape  terviserajal nutiorienteerumine, mis olimõeldud 4. ja 5. klasside õpilastele. Üritus algas 13.00 ja kestis kolm tundi.

Väljasõit oli Kärla koolimaja juurest ja meie koolist osales 7 õpilast. Üritusest võtsid osa veel Lümanda kooli, Kuressaare Gümnaasiumi ja Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpilased. Kohale jõudes suundusime terviserajale, kus moodustati segavõistkonnad. Võistkonna kaptenile anti  tahvelarvuti ja orienteerumine algaski. Oluline oli, et meeskond ei saaks rohkem kui 100 punkti ja aega selleks oli 1 tund ja 40 minutit. Asja muutis keeruliseks
see, et koht oli võõras  ja tahvelarvuti  juhatas ka levialast välja.  Kui tehnika vedas alt,  siis tuli kasutada loogilist mõtlemist  ja õige rada oligi jälle leitud.  Lõpp oli üsna pingeline, sest aeg hakkas otsa lõppema. Siiski jõudsid kõik võistkonnad edukalt sihtpunkti ja ürituse eesmärk-  viibida värskes õhus, oli täidetud. Lõpetuseks pakuti osavõtjatele väga maitsvat õunakooki ja teed.

Suured tänud noorsootöötaja Deisile, kes meile sellise toreda võimaluse pakkus.  Oli väga vahva pühapäev, sest leidsime uusi tuttavaid ja saime viibida looduses. Loodame, et selliseid põnevaid üritusi tuleb veel.

       Pildil meie 4.klassi ja 5.klassi tegusad noored      

                                                                       

Helena-Karmen Saar ja Ragne-Ketter Pärnoja 5.kl