Motivaarikas

11/04/2016 10:33

Kolmapäeval, 30.märtsil toimus neljandat korda Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis Motivaarikas, millest võtsid osa 5.-12.klasside õpilasesinduse liikmed.

Üritus sai alguse kell 14.00 päeval, mil kõik kogunesid kooli aulasse. Meile tuli oma elust, tööst ja kogemustest rääkima kõigile tuttav saatejuht ja Riigikogu liige Tanel Talve. Alustuseks anti meile valged paberilehed ja pliiatsid, et me kirjutaksime, mida me soovime tema kohta teada saada. Paljud küsimused olid Tanelile parajad pähklid ja isegi piinlikud, aga ta oli aus ja sõnas, et talle meeldivad sellised noored, kes julgevad otse küsida ning oma arvamust avaldada.

Pärast tunniajalist vestlust saime keha kinnitada jookide ja näksidega.

Teisena astus meie ette kliiniline psühholoog Anna Haasma, kes rääkis meile inimese tunnetest ja mõtetest. Kõige sagedasem küsimus tema poolt oli, et mis on normaalne ehk neutraalne olek. Keegi ei osanud otsest vastust anda. Tegime ka grupitööd, kus Anna andis seitse tähte (A, E, M, I, R, S, Ä), millest tuli tuletada tundeid.

Lõpetuseks sai iga kool ja õpilane tunnistuse. Loodame, et sellised koosviibimised jätkuvad, sest need on tõesti lahedad ja meeldejäävad hetked!!!

 

 Gabriela Grahv 8.kl