Lastekoori laager

11/02/2016 13:29

 

Reedel, 5. veebruaril toimus Kärla koolis võimas lastekoori laager. Juba pool aastat olime seda oodanud ja lõpuks sai see tehtud.

 

Pärast lõunat, kui koolitunnid olid lõppenud, kogunesime koolimajja, et alustada esimese prooviga. Üks proov kestis vähemalt 50 rasket minutit, kuigi laulud olid imeilusad. Iga proovi vahel oli väike 10-minutiline paus, kus sai ennast värskendada. Pärast kolme proovi toimus kosutav õhtusöök. Sõime salatit, mille materjali  lauljad ise kodust kaasa võtsid. Enne magamaminekut vaatasid mõned isegi humoorikaid filme, snäkke kõrvale nosides.

 

 Järgmisel hommikul kosutasime ennast hundiisu tekitavate saiakeste ja morsiga. Hiljem pidime koristama oma magamiskohad ja klassid, kus ööbisime. Enne laagri lõppu tuli veel viimane energiarohke laulmine. Neid laule, mis me selgeks õppisime, lähme laulma Saaremaa laulupeole, mis toimub 28. mail 2016. aastal.

 

 Kõikidele lauljatele meeldis laager väga ja loodame, et neid põnevaid koosviibimisi tuleb veel ja veel. Ootan huviga järgmist korda, et saaksin sellestki kirjutada.

 

 

Kelly Grahv    6. klass