Ürituste ralli :) 4.klassis

17/12/2012 14:41

 

Esmaspäeval 12. novembril toimus palju üritusi. Esimese ja teise tunni ajal toimus mardirahvastepall. Kõik võistkonnad olid võrdsed, kuid leppida tuli sellega, et keegi peab ka võitma. Sellegi poolest olid kõik rahul ega teinud sellest suurt probleemi kui nad pole võitnud. Kõikidele osalejatele jagati kommi - mardikommi.

Erika Oeselg  4kl

 

********************************************************************

Esmaspäeval, 12 novembril toimus 4.klassi klassiõhtu. Kokkuleppel võeti kaasa magusat ja soolaseid küpsetisi, joogiks aga oli sedapuhku igal ühel oma kõrrejook. Kuna oli teema õhtu, siis pidime kaasa võtma ka kostüümi. Igaüks esines millegagi. Mängiti flöödil, loeti luuletust, lahendasime mõistatusi ja nuputamisülesandeid. Üheks ülesandeks rühmadele oli muinasjutu Punamütsikesest lavastamine. Üks rühm esitas seda räppides, teine operetina. Lasime ka diskot. Oli väga lõbus klassiõhtu.

Victoria Mürk

**********************************************************************

 

Esmaspäeval, 12.novembril toimus „MUSTA NUKU“ üritus. Seal oli alguses teoreetiline kõne. Siis liikusime õues mööda Kooli teed. Kui olime bussist välja tulnud, näidati kui kasulik võib olla helkur, helkurvest, hele riietus ja isegi hele kilekott. Räägiti ka sellest, kuidas vahet teha õige ning praak helkuri vahel. Siis pandi teele „MUST NUKK“, kellele buss otsa sõitis. Saime juhendajatelt helkurid ning proovisime, kuidas nad töötavad. Nad töötasid väga hästi. Oli tihe, kuid samas ka lahe päev.

Kenneth Lember