Kärla koolinoorte koolivaheaja sisustamise laager

18/03/2013 20:39

 

3-4. jaanuaril toimus Kärla koolinoortele Kuressaares spordilaager. Laagris said osaleda
VI-IX kl õpilased. Esimesel päeval oli meil kavas kaks treeningut lõunane ja õhtune. Lõunases trennis koos Madis Kallasega harjutasime kaugushüpet ja meie trenni jälgis ka Venemaa üks paremaid kaugus- ja kolmikhüppajaid, olümpiavõitja Tatjana Lebedeva. Samas saime jälgida maailmameistri ja olümpiavõitja treeninguid, mis tundusid meile väga keerulised ja rasked.

Peale lõunast trenni oli meil võimalus külastada Kuressaare tennisekeskust seda tutvustas meile tennisekeskuse juhataja Aivi Auga.

Õhtuses trennis harjutasime kuulitõuget. Tõkkejooksu treeningut viis läbi Raigo Saar. Treeningud olid huvitavad ja saime palju uusi teadmisi.  Selle päeva õhtuks oli meil plaanitud vabaaeg, sellel ajal sai igaüks teha seda, mida ta tahtis. Enamus õpilasi veetis aega meile armsaks saanud SÜGi-hostelis.

Reede hommikul pidime ärkama varakult, et jõuda sööma ja trenni. Trennis oli meil plaaneritud teivashüpe mida ükski trennis käija ei olnud eelnevalt proovinud. Selle ülesandega said kõik suurepäraselt hakkama ja meile jagas ka häid teadmisi Madis Kallas. Treeningud laabusid hästi ja igaüks jäi oma sooritustega rahule.

 

Georg Käesel    VIII klass